Ook Ciska Schreuders in de prijzen

Para ranglijst toernooi Amersfoort. 

Afgelopen zaterdag was het ranglijsttoernooi in Amersfoort, waar ik net als Wilfred aan mee deed. 

Ik speelde in gemengde klasse 4, waar we in onze poule een afmelding hadden. Rosa, die mee was als support, bood zich aan om in te vallen en speelde als spek en bonen een paar potjes mee als para speler die dag! Waar ze 1 van de 3 wedstrijden die ze speelde wist te winnen. 

Ik wist alle poule wedstrijden te winnen, met wat uitdaging en hele leuke potten. Waarvan de meeste erg spannend waren. 

De halve finale moest ik tegen een bekende tegenstander, waar ik tweemaal eerder in een vijfzetter van verloren had. Helaas was dat dit keer ook het geval, en moest ik in de 5e set hem weer feliciteren. 

Ik mocht door voor de wedstrijd 3e/4e plek. Deze wist ik in wederom een spannende vijfzetter wel te winnen, waardoor ik met de 3e plek naar huis mocht. 

Dus met 2 bekers (Wilfred goud, en ik brons) keerden we weer terug naar Papendrecht!


Reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *