Welkom

op de website van de TTV Papendrecht!

Op deze website vindt u informatie over onze vereniging,
zoals bestuurssamenstelling, speelavonden, onze geschiedenis en de locatie.
Enkele foto's geven een indruk van onze gezellige vereniging
Tevens is er actuele informatie over de competitie: uitslagen, standen en persoonlijke resultaten.
Tenslotte kunt u in de agenda lezen welke teams wanneer moeten spelen
en wanneer er toernooien en andere evenementen gepland staan.
Opzeggen lidmaatschap: zie rubriek Informatie - lid worden
Ongewenst gedrag ? Meld dit bij de vertrouwenspunt van het NOC/NSF

HomeNieuwsInformatieEn dan ditCompetitieAgendaFoto'sContactSponsors

Agenda

februari 2018

Week 5 Bar/zaaldienst Thuis Uit
do 1-2-2018

-

19:00-20:00 uur: jeugdtraining groep A
onder leiding van
Annika Mars
na 20:00 uur: vrije training senioren

Dordrecht 2 - PAPENDRECHT 5 (6-4)
Shot '65 5 - PAPENDRECHT 7 (2-8)
Dordrecht 6 - PAPENDRECHT 10 (6-4)

vr 2-2-2018

Moos Markesteijn

18:30 - 19:30 uur: jeugdtraining groep B
onder leiding van Annika Mars
na 19:30 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 4 - Tavernie 2 (6-4)
PAPENDRECHT 6 - TaLaNi 4 (uitg.)

Combat 1 - PAPENDRECHT 1 DUO (2-3)
De Sprint 3 - PAPENDRECHT 3 (6-4)

za 3-2-2018

-

2e ronde
jeugdcompetitie

jeugd: Alexandria '66 2 - JEUGD: PAPENDRECHT 1 (0-10)
jeugd: Alexandria '66 4 - JEUGD: PAPENDRECHT 2 (8-2)
jeugd: Rijnsoever 4 - JEUGD: PAPENDRECHT 3 (5-5)
jeugd: De Sprint 1 - JEUGD: PAPENDRECHT 4 (2-8)
jeugd: Gorkum 4 - JEUGD: PAPENDRECHT 5 (8-2)

zo 4-2-2018

-

-

-

Week 6 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 5-2-2018

-

Deze week 3e ronde
seniorencompetitie

-

di 6-2-2018

-

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Ben Jacobis

na 20:00 uur: vrije training senioren

Vriendenschaar 2 - PAPENDRECHT 1 DUO (3-2)

wo 7-2-2018

-

-

VCS 2 - PAPENDRECHT 4 (4-6)

do 8-2-2018

Rob van den Bos

19:00-20:00 uur: jeugdtraining groep A
onder leiding van
Annika Mars
na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 8 - MTTV 3 (7-3)
PAPENDRECHT 9 - MTTV 2 (8-2)
PAPENDRECHT 10 - Merwestad 4 (5-5)

Het Centrum 1 - PAPENDRECHT 3 (7-3)
TaLaNi 3 - PAPENDRECHT 5 (9-1)

vr 9-2-2018

Raymond v.d. Linden

18:30 - 19:30 uur: jeugdtraining groep B
onder leiding van Annika Mars
na 19:30 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 1 DUO - Alexandria '66 3 (2-3)
PAPENDRECHT 6 - Dordrecht 5 (8-2)

Gorkum 2 - PAPENDRECHT 2 (5-5)
Gorkum 5 - PAPENDRECHT 7 (4-6)

za 10-2-2018

-

-

-

zo 11-2-2018

-

-

-

Week 7 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 12-2-2018

-

Deze week 4e ronde
seniorencompetitie

-

di 13-2-2018

Herman Erkelens

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Ben Jacobis

na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 1 DUO - Alexandria '66 1 (4-1)

Lekpongers 2 - PAPENDRECHT 9 (6-4)

wo 14-2-2018

-

-

VCS 3 - PAPENDRECHT 8 (2-8)

do 15-2-2018

Wim van Groningen

19:00-20:00 uur: jeugdtraining groep A
onder leiding van
Annika Mars
na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 5 - VCS 1 (3-7)

Shot '65 5 - PAPENDRECHT 6 (3-7)

vr 16-2-2018

Simon van Sintmaartensdijk

18:30 - 19:30 uur: jeugdtraining groep B
onder leiding van Annika Mars
na 19:30 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 2 - DOING 1 (7-3)
PAPENDRECHT 3 - Sliedrecht Sport 1 (6-4)
PAPENDRECHT 7 - Dordrecht 5 (5-5)

Dordrecht 3 - PAPENDRECHT 4 (5-5)
De Sprint 6 - PAPENDRECHT 10 (7-3)

za 17-2-2018

-

-

-

zo 18-2-2018

-

-

-

Week 8 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 19-2-2018

-

Deze week 5e ronde
seniorencompetitie

-

di 20-2-2018

Robert Hilgeman

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Ben Jacobis

na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 1 DUO - Scyedam 1
PAPENDRECHT 5 - Merwestad 1

-

wo 21-2-2018

-

3e klaverjastoernooi 2018
opgeven bij Nico van Meeteren

tel. 078-6156407

-

do 22-2-2018

Kees van Blitterswijk

19:00-20:00 uur: jeugdtraining groep A
onder leiding van
Annika Mars
na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 3 - Overschie 1
PAPENDRECHT 9 - Merwestad 2

-

vr 23-2-2018

Dennis den Boer

18:30 - 19:30 uur: jeugdtraining groep B
onder leiding van Annika Mars
na 19:30 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 2 - TaLaNi 1
PAPENDRECHT 7 - TaLaNi 4

Gorkum 3 - PAPENDRECHT 4
Gorkum 5 - PAPENDRECHT 6

za 24-2-2018

-

3e ronde
jeugdcompetitie

jeugd: VVV 1 - JEUGD: PAPENDRECHT 1
jeugd: VVV 5 - JEUGD: PAPENDRECHT 2
jeugd: Gorkum 3 - JEUGD: PAPENDRECHT 3
jeugd: Drivers 1 - JEUGD: PAPENDRECHT 4
jeugd: Tavernie 3 - JEUGD: PAPENDRECHT 5

zo 25-2-2018

-

-

-

Week 9 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 26-2-2018

-

-

-

di 27-2-2018

-

géén jeugdtraining
i.v.m. voorjaarsvakantie
vanaf 20:00 uur vrije training senioren

-

wo 28-2-2018

-

-

-

februari 2018