Welkom

op de website van de TTV Papendrecht!

Op deze website vindt u informatie over onze vereniging,
zoals bestuurssamenstelling, speelavonden, onze geschiedenis en de locatie.
Enkele foto's geven een indruk van onze gezellige vereniging
Tevens is er actuele informatie over de competitie: uitslagen, standen en persoonlijke resultaten.
Tenslotte kunt u in de agenda lezen welke teams wanneer moeten spelen
en wanneer er toernooien en andere evenementen gepland staan.
Opzeggen lidmaatschap: zie rubriek Informatie - lid worden
Ongewenst gedrag ? Meld dit bij het vertrouwenspunt van het NOC/NSF

HomeNieuwsInformatieEn dan ditCompetitieAgendaFoto'sContactSponsors

Agenda

november 2019

Week 44 Bar/zaaldienst Thuis Uit
vr 1-11-2019

-

PAPENDRECHT 2 - Docos 3 (5-5)
PAPENDRECHT 3 - Docos 5 (9-1)

Gorkum 3 - PAPENDRECHT 7 (2-8)

za 2-11-2019

-

7e ronde jeugdcompetitie


jeugd: DOING 2 - PAPENDRECHT 1 (3-7)
jeugd: De Treffers (R) 4 - PAPENDRECHT 2 (3-7)

zo 3-11-2019

-

-

-

Week 45 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 4-11-2019

-

-

-

di 5-11-2019

-

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Ben Jacobis
na 20:15 uur: vrije training senioren

-

wo 6-11-2019

-

-

Het Centrum 3 - PAPENDRECHT 8 (6-4)

do 7-11-2019

-

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Annika Mars
na 20:15 uur: vrije training senioren

-

vr 8-11-2019

Dinh Duc Dao

PAPENDRECHT 3 - Trefpunt 1 (7-3)
PAPENDRECHT 4 - MTTV 1 (6-4)

De Repelaer 1 - PAPENDRECHT 6 (10-0)
Alexandria '66 9 - PAPENDRECHT 9 (5-5)

za 9-11-2019

-

-

-

zo 10-11-2019

-

-

-

Week 46 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 11-11-2019

-

Tekenen intensieverklaring
3e sportpark Slobbengors


8e ronde seniorencompetitie

Taverzo 1 - PAPENDRECHT 1 DUO (1-4)

di 12-11-2019

Eef Schouten

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Ben Jacobis
na 20:15 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 4 - Tavernie 2 (5-5)

-

wo 13-11-2019

-

Bezoek wethouder Paans

-

do 14-11-2019

Dennis Dingemans

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Annika Mars
na 20:15 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 8 - PITT '75 7 (4-6)
PAPENDRECHT 9 - ISV Gouda 1 (2-8)

PITT '75 2 - PAPENDRECHT 6 (2-8)
Spinmill 2 - PAPENDRECHT 10 (7-3)

vr 15-11-2019

Raymond van der Linden

PAPENDRECHT 5 - Xerxes 5 (7-3)
PAPENDRECHT 7 - OTTV 1 (6-4)

ATTC Evo-Repro 1 - PAPENDRECHT 2 (7-3)

za 16-11-2019

BD: Colin Lodder ZD: Rob van den Bos

8e ronde jeugdcompetitie
jeugd: PAPENDRECHT 1 - TOV 1 (2-8)
jeugd: PAPENDRECHT 2 - Gorkum 4 (2-8)

-

zo 17-11-2019

-

-

-

Week 47 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 18-11-2019

-

9e ronde seniorencompetitie


NN Rotterdam 2 - PAPENDRECHT 7
TOP 4 - PAPENDRECHT 9

di 19-11-2019

Adino Bosch

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Ben Jacobis
na 20:15 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 1 DUO - Alexandria '66 1
PAPENDRECHT 6 - VCS 1

Smash KC 1 - PAPENDRECHT 4

wo 20-11-2019

-

16e klaverjastoernooi 2019
opgeven bij Nico van Meeteren

tel. 078-6156407

-

do 21-11-2019

???

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Annika Mars
na 20:15 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 10 - Vriendenschaar 11

-

vr 22-11-2019

Winnie van Rooij

PAPENDRECHT 2 - Pecos 6
PAPENDRECHT 3 - De Treffers (M) 2
PAPENDRECHT 4 - Dordrecht 5

TOGB 4 - PAPENDRECHT 5
Scyedam 4 - PAPENDRECHT 8

za 23-11-2019

BD: Bas Hardenberg ZD: Kevin Nugteren

9e ronde jeugdcompetitie
jeugd: PAPENDRECHT 1 - TOGB 4
jeugd: PAPENDRECHT 2 - TOGB 6

-

zo 24-11-2019

-

-

-

Week 48 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 25-11-2019

-

10e ronde seniorencompetitie


HTTV-070 4 - PAPENDRECHT 2
Trefpunt 1 - PAPENDRECHT 3
Hellevoets Effect 1 - PAPENDRECHT 6

di 26-11-2019

-

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Ben Jacobis
na 20:15 uur: vrije training senioren

-

wo 27-11-2019

-

-

-

do 28-11-2019

Piet den Dikken

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Annika Mars
na 20:15 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 8 - Dordrecht 6
PAPENDRECHT 9 - TOP 4
PAPENDRECHT 10 - Vriendenschaar 12

-

vr 29-11-2019

???

PAPENDRECHT 5 - PITT '75 3
PAPENDRECHT 7 - Trefpunt 2

Scylla 1 - PAPENDRECHT 1 DUO
De Sprint 3 - PAPENDRECHT 3

za 30-11-2019

-

10e ronde jeugdcompetitie


jeugd: Scylla 5 - PAPENDRECHT 1
jeugd: Rijnsoever 11 - PAPENDRECHT 2

november 2019